ViA 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidumā atklās jauno grafisko zīmi | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Nemateriālā kultūras mantojuma lietojumam veltītas grāmatas atvēršana
Notiks grāmatas “Nemateriālais kultūras mantojums pasākumos. Padomnieks pasākumu rīkotājiem” atvēršanas pasākums...
19.06.2017
Reģistrēšanās 2017./2018.akad.g. rudens semestrim
Informējam, ka jau šobrīd ir aktivizēta saite reģistrācijai 2017./2018.akadēmiskā gada rudens semestrim....
19.06.2017
ViA 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidumā atklās jauno grafisko zīmi
            Notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju gada noslēguma svētki – 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidums,...
16.06.2017
Vidzemes Augstskolas absolvente uzsāk dalību Iespējamā misijā
Sintija Kristīne Brence, kura šogad absolvē Vidzemes augstskolas studiju programmu “Pārvaldība un inovācijas”, uzsāks...
15.06.2017

ViA 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidumā atklās jauno grafisko zīmi

Ziņa pievienota - 16.06.2017

            Notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju gada noslēguma svētki – 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidums, Valmieras Kultūras centrā, 22. jūnijā, pulksten 15:00. Suminot 113 absolventus, plašākai sabiedrībai būs iespēja iepazīt ViA jauno grafisko zīmi.

            Izlaiduma diena sāksies pulksten 12:30 Inženierzinātņu fakultātes pagalmā ar tradicionālo absolventu un darbinieku “Ceļamaizes” pasākumu, kurā docētāji un administrācijas pārstāvji absolventiem neformālā atmosfērā teiks sirsnīgus atvadu vārdus un laba vēlējumus turpmākajai dzīvei.

            Pulksten 15:00 sāksies ViA izlaiduma svinīgā ceremonija un diplomu izsniegšana, kas norisināsies Valmieras Kultūras centra telpās, Rīgas ielā 10.  Kopā ar koledžas un bakalaura programmu absolventiem noslēguma svētkus atzīmēs arī maģistra studiju absolventi (Izlaiduma programma pieejama šeit).

            Par nozīmīgu 22. jūnija notikumu kļūs arī ViA Tērbatas ielas plāksnes atklāšana, kurā tiks attēlota jaunā augstskolas grafiskā zīme, kas tapusi saskaņā ar jauno augstskolas stratēģiju. Tā simbolizē nerimstošu attīstību, sevis pilnveidošanu sapņu piepildīšanai – ViA ir platforma, kas vieno līdzīgi domājošus cilvēkus, dažādas zinātņu jomas, teoriju un praksi. Grafisko zīmi ir izveidojis ViA absolvents Māris Bičkovs. Iesoļojot trīsdesmitgadē, tika izveidota arī vieglāk lietojama tīmekļa vietne, kas laika gaitā tiks vēl papildināta ar aktuālo un interesanto informāciju, sevī iekļaujot informāciju gan topošajiem studentiem un viņu vecākiem, gan studentiem un darbiniekiem, kā arī absolventiem un sadarbības partneriem.

            Arī šogad vasaras izlaidumā ViA absolvēs profesionāļi, kuri ieguvuši konkurētspējīgu augstāko izglītību – akadēmiskās zināšanas un praktiskās iemaņas. Tādējādi darba tirgu Vidzemes reģionā un Latvijas mērogā papildinās speciālisti no tādiem studiju virzieniem kā Biznesa vadība, Tūrisms un atpūta, Pārvaldība, Komunikācija un mediji, Informācijas tehnoloģijas un Mehatronika un būvniecība.

            Pieteikšanās studijām ViA no 26. līdz 11. jūlijam vienotajā pieteikšanās sistēmā www.latvija.lv. Vairāk informācijas augstskolas mājaslapā internetā www.va.lv.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2018