Aizvadīta VALMIERA GLASS VIA sezonas noslēguma preses konference | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Nemateriālā kultūras mantojuma lietojumam veltītas grāmatas atvēršana
Notiks grāmatas “Nemateriālais kultūras mantojums pasākumos. Padomnieks pasākumu rīkotājiem” atvēršanas pasākums...
19.06.2017
Reģistrēšanās 2017./2018.akad.g. rudens semestrim
Informējam, ka jau šobrīd ir aktivizēta saite reģistrācijai 2017./2018.akadēmiskā gada rudens semestrim....
19.06.2017
ViA 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidumā atklās jauno grafisko zīmi
            Notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju gada noslēguma svētki – 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidums,...
16.06.2017
Vidzemes Augstskolas absolvente uzsāk dalību Iespējamā misijā
Sintija Kristīne Brence, kura šogad absolvē Vidzemes augstskolas studiju programmu “Pārvaldība un inovācijas”, uzsāks...
15.06.2017

Aizvadīta VALMIERA GLASS VIA sezonas noslēguma preses konference

Ziņa pievienota - 22.05.2017

Vidzemes Augstskolā, pirmdien, 22. maijā, noslēdzot VALMIERA GLASS VIA basketbola kluba sesto sezonu notika pēc sezonas preses konference. Atskatoties uz aizvadītās sezonas sasniegumiem un gūtajiem panākumiem, tika iezīmētas jaunas virsotnes, ko sasniegt gaidāmajā sezonā.

            “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” 2016./2017. gada sezonā startēja Latvijas studentu basketbola līgā, kurā izcīnīja 1. vietu un Latvijas basketbola līgas 2.divīzijā, kurā ieguva augsto 2. vietu, kā arī notika futbola un basketbola kluba apvienošanās vienā organizācijā VALMIERA GLASS VIA.

“Esmu ļoti lepns par komandu, spēlētājiem, administrāciju, treneriem par visu, kas paveikts arī ārpus laukuma. Būtu grēks sūdzēties par tādu noslēgumu un tik lielisku ceļojumu. Liels prieks arī par diviem studiju programmas “Biznesa vadība” studentiem, kas šogad absolvēs Vidzemes Augstskolu, iegūstot ļoti labu izglītību un kaklā iekārtu LBL2 sudraba medaļu un SBL zelta medaļu,” stāsta VALMIERA GLASS VIA ģenerālmenedžeris Miks Balodis.

Miks pateicās arī visiem atbalstītājiem un līdzjutējiem, kas bija ar klubu visas sezonas garumā un atzina, ka veiksmīga sezona abām komandām nozīmē to, ka klubs ir uz pareizā ceļa un jāturpina attīstīt un realizēt jaunas idejas.

“Vēlos pievienoties apsveikumiem. Mums ir liels prieks, ka basketbolisti ir izvirzījuši savus mērķus, kurus arī ir sasnieguši. Augstskolas galvenais mērķis ir, lai jaunieši būtu mērķtiecīgi un ar gribasspēku, kas arī tiek panākts šīs sadarbības laikā. Augstskola nav tikai sienas, infrastruktūra un ēkas tie tik tiešām ir cilvēki, kas veidojas un attīstās augstskolas iekšienē, tās vidē,” atzīst Vidzemes Augstskolas administratīvā prorektore Iveta Putniņa.

“Man prieks, ka sadarbība vainagojusies ar augstiem sportiskiem sasniegumiem, šosezon izveidota vienota vizuālā identitāte, vienots tēls, kas svarīgs ne viens spēlētājiem, bet arī atbalstītājiem, kas liecina par nopietnu kluba statusu,” stāsta AS “Valmieras Stikla Škiedra” mārketinga projektu vadītāja Marika Nīmante.

Kā arī novēlēja veiksmīgu gatavošanos jaunajai sezonai un nospraust tajā aizvien jaunus mērķus, lai iepriecinātu sadarbības partnerus un fanus tribīnēs.

Arī galvenais komandas treneris Roberts Zeile ir priecīgs par aizvadīto sezonu, kas trenera karjerā ir bijusi veiksmīgākā: “Daudz, ko izlabojām treniņu procesā līdz ar to progresējām spēles laukumā, kas aizveda pie patīkama sezonas noslēguma.”

Kluba ģenerālmenedžeris Miks Balodis atzina, ka par Latvijas basketbola līgas 1.divīziju runāt ir pāragri. Līdz ar preses konferenci basketbola klubs “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” oficiāli noslēdza 2016./2017. gada sezonu.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017