"Tūrisma un atpūtas" studiju virziena studenti dodas integrētajā apvidus praksē Amatas novadā, Skujenē | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Nemateriālā kultūras mantojuma lietojumam veltītas grāmatas atvēršana
Notiks grāmatas “Nemateriālais kultūras mantojums pasākumos. Padomnieks pasākumu rīkotājiem” atvēršanas pasākums...
19.06.2017
Reģistrēšanās 2017./2018.akad.g. rudens semestrim
Informējam, ka jau šobrīd ir aktivizēta saite reģistrācijai 2017./2018.akadēmiskā gada rudens semestrim....
19.06.2017
ViA 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidumā atklās jauno grafisko zīmi
            Notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju gada noslēguma svētki – 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidums,...
16.06.2017
Vidzemes Augstskolas absolvente uzsāk dalību Iespējamā misijā
Sintija Kristīne Brence, kura šogad absolvē Vidzemes augstskolas studiju programmu “Pārvaldība un inovācijas”, uzsāks...
15.06.2017

"Tūrisma un atpūtas" studiju virziena studenti dodas integrētajā apvidus praksē Amatas novadā, Skujenē

Ziņa pievienota - 15.05.2017

Laika posmā no 15.maija līdz 24.maijam Vidzemes Augstskolas "Tūrisma un atpūtas" studiju virziena studenti, lai papildinātu studiju kursos iegūtās teorētiskās zināšanas ar praktiskām iemaņām tūrisma un atpūtas organizēšanā,  dosies integrētā apvidus praksē uz Amatas novadu Skujeni.

Prakses laikā  Tūrisma studiju virziena studenti iepazīs Amatas novada pauguraināko teritoriju, tās dabas vērtības un kultūras mantojumu, aktīvākās saimniecības, mājražotājus un amatniekus  veiks teritorijas  apsekojumus ar velosipēdiem, lai izveidotu velomaršrutus . Tiek plānota arī Amatas un Gaujas upes sākumu izpēte, uzstādot simboliskas zīmes upju izteces vietās.

Studenti jau iesaistījušies Muzeju nakts plānošanā Krāmu un senlietu muzejā „Dzirniešos” Skujenē  20.maijā, kur sadarbībā ar Amatas novada domi, Skujenes pagasta pārvaldi, Krāmu un senlietu muzeja īpašniekiem un ZAAO tiek veidots pirmais Eksperimentālās mūzikas un mākslas festivāls „Krāmi skan vērtīgi” Skujenē.  Pasākuma logo un afišas izveides autore ir Vidzemes Augstskolas Tūrisma organizācijas un vadības studiju programmas 2.kursa studente Monta Grāvelsina. Pēdējā prakses dienā studenti iepazīstinās pašvaldības darbiniekus un interesentus ar prakses laikā paveikto un iegūto.

Prakse tiek veidota sadarbībā ar Amatas novada pašvaldību, Skujenes pagasta pārvaldi un Krāmu un senlietu muzeju Skujenē.

Sagatavoja: Sabīne Leonoviča
 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017