VALMIERA GLASS VIA atkārtoti nospēlē neizšķirti | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Nemateriālā kultūras mantojuma lietojumam veltītas grāmatas atvēršana
Notiks grāmatas “Nemateriālais kultūras mantojums pasākumos. Padomnieks pasākumu rīkotājiem” atvēršanas pasākums...
19.06.2017
Reģistrēšanās 2017./2018.akad.g. rudens semestrim
Informējam, ka jau šobrīd ir aktivizēta saite reģistrācijai 2017./2018.akadēmiskā gada rudens semestrim....
19.06.2017
ViA 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidumā atklās jauno grafisko zīmi
            Notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju gada noslēguma svētki – 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidums,...
16.06.2017
Vidzemes Augstskolas absolvente uzsāk dalību Iespējamā misijā
Sintija Kristīne Brence, kura šogad absolvē Vidzemes augstskolas studiju programmu “Pārvaldība un inovācijas”, uzsāks...
15.06.2017

VALMIERA GLASS VIA atkārtoti nospēlē neizšķirti

Ziņa pievienota - 22.05.2017

Olainē svētdien, 21. maijā, tika aizvadīta komanda.lv 1.līgas futbola čempionāta spēle, kur savā starpā tikās VALMIERA GLASS VIA un FK Progress/AFA Olaine komandas. Spēlei noslēdzoties, rezultāts uz tablo rādīja 1 – 1.

Spēle iesākās ar vairākiem bīstamiem uzbrukumiem gan uz vieniem, gan uz otriem vārtiem, tomēr mazliet labāka pirmajā puslaikā bija mājinieku komanda. Par to liecināja arī tas, ka 27.minūtē, kad pēc tālās piespēles pie bumbas tika Anatolijs Maksimenko un izmantoja neveiksmīgu epizodi Mada Oskara Miķelsona un Elvja Arnava izpildījumā, gūstot vārtus, un izvirzot FK Progress/AFA Olaine vadībā (1 – 0). Puslaikam noslēdzoties, rezultāts arvien rādīja 1 – 0 olainiešu labā, lai gan vairākas labas iespējas bija abām komandām.

Otrajā puslaikā VALMIERA GLASS VIA komanda laukumā devās jau daudz kaujinieciskāk un puslaika otrajā minūtē pēc Ulvja Bērziņa piespēles gar vārtiem precīzs bija Mārtiņš Dubro, tādējādi izlīdzinot rezultātu (1 – 1). Puslaika vidū, A.Gubinam izpelnoties otro dzelteno kartiņu, FK Progess/AFA Olaine nokļuva mazākumā, taču VALMIERA GLASS VIA ar to bija par maz. Raivja Rīsberga un Mada Oskara Miķelsona lieliska saspēle kreisajā malā, Alvja Jaunzema izgājiens pret vārtsargu un vēl vairāki bīstami momenti nenesa gaidīto rezultātu un spēles beigu svilpei skanot, rezultāts uz tablo vēstīja par neizšķirtu 1 – 1.

Nākamo spēli VALMIERA GLASS VIA aizvadīs jau svētdien, 28.maijā, plkst.17.00 J.Daliņa stadionā tiekoties ar Preiļu BJSS komandu.

Pēc aizvadītājām spēlēm, VALMIERA GLASS VIA ir noslīdējusi uz 2.vietu turnīra tabulā par diviem punktiem atpaliekot no turnīra līderiem - Grobiņas SC. 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2018