VALMIERA GLASS VIA grauj FK Smiltene/BJSS | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Nemateriālā kultūras mantojuma lietojumam veltītas grāmatas atvēršana
Notiks grāmatas “Nemateriālais kultūras mantojums pasākumos. Padomnieks pasākumu rīkotājiem” atvēršanas pasākums...
19.06.2017
Reģistrēšanās 2017./2018.akad.g. rudens semestrim
Informējam, ka jau šobrīd ir aktivizēta saite reģistrācijai 2017./2018.akadēmiskā gada rudens semestrim....
19.06.2017
ViA 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidumā atklās jauno grafisko zīmi
            Notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju gada noslēguma svētki – 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidums,...
16.06.2017
Vidzemes Augstskolas absolvente uzsāk dalību Iespējamā misijā
Sintija Kristīne Brence, kura šogad absolvē Vidzemes augstskolas studiju programmu “Pārvaldība un inovācijas”, uzsāks...
15.06.2017

VALMIERA GLASS VIA grauj FK Smiltene/BJSS

Ziņa pievienota - 24.04.2017

Svētdien,22.aprīlī, Smiltenes Tepera stadionā tika aizvadīta komanda.lv 1.līgas 2.kārtas spēle, kurā savā starpā cīnījās VALMIERA GLASS VIA un FK Smiltene/BJSS. Pārāki ar rezultātu 6 – 1 izrādījās viesi – VALMIERA GLASS VIA.

            Spēles rezultāts tika atklāts agri – 3.minūtē smilteniešus vadībā izvirzīja komandas 7.numurs Kristers Aldis Puriņš (0 – 1), tomēr, kā izrādījās, tie bija pirmie un līdz šim arī vienīgie vārti FK Smiltene/BJSS. Spēles 23. minūtē savu uzvaras gājienu sāka VALMIERA GLASS VIA. Alvis Dubovs, kuram šī bija pirmā spēle pēc sezonas pārtraukuma, guva vārtus no 11m soda sitiena punkta, tādējādi izlīdzinot rezultātu.  11 minūtes pēc rezultāta izlīdzināšanas, A.Dubovs guva vēl vienus vārtus (2 – 1). Puslaikam noslēdzoties, šāds rezultāts uz tablo rādīja vēljoprojām.

Otrā puslaika pirmajā minūtē VALMIERA GLASS VIA spēlētājs A.Dubovs panāca jau 3 - 1 , izkārtojot sev “hattrick”. FK Smiltene/BJSS aizsardzības balsts Dairis Zariņš minūtē, neatļauti kavējot Alvi Dubovu iekļūt soda laukumā, saņēma dzelteno kartiņu, kas viņam šajā spēlē jau otrā, kā rezultātā D.Zariņam spēles laukums un FK Smiltene/BJSS jāatstāj mazākumā. Neilgi pēc nokļūšanas skaitliskā vairākumā fantastiski skaistus vārtus nedaudz aiz soda laukuma guva Valts Jaunzems, panākot jau 4 – 1 VALMIERA GLASS VIA labā. 73. spēles minūtē vēl vienus vārtus guva Vairis Velme spējot izlauzties cauri FK Smiltene/BJSS aizsardzībai. Punktu spēlei pielika Alvis Jaunzems, kurš 76.minūtē panāca jau graujošo 6 – 1. Jāatzīmē, ka Alvim Jaunzemam šie ir pirmie vārti VALMIERA GLASS VIA sastāvā. Lai gan spēles turpinājumā VALMIERA GLASS VIA bija vēl vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, tās realizēt neizdevās un spēle noslēdzās ar rezultātu 6 – 1.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs A.Dubovs pēc spēles sacija: “Sajūtas brīnišķīgas, šo uzvaru un iesistos 3 golus veltu savam dēlam Robertam! Laikam izcilāku atgriešanos lielajā futbolā nevarēju vēlēties... Principiāls mačs, pārliecinoša uzvara, pašam hattrick, komandas gars, kārtīga īkšķu turēšana mājās/ģimenēs, uzticīgs līdzjutēju atbalsts klātienē, neskatoties uz nepateicīgajiem laikapstākļiem - viss izklausās kā pasakā.. jāizbauda, bet nevar ieslīgt eiforijā. Izdarījām to, kas bija jāizdara! Paldies komandas biedriem par FUTBOLU un paveikto darbu, paldies treneriem par uzticēšanos, paldies ģenerālmenedžerim, ka uzrunāja! Patīkami spēlēt tādā kolektīvā un futbolam labvēlīgā vidē, prieks, ka jaunie džeki progresē. Komandas biedriem, treneriem un vadībai novēlu tikai tā turpināt!!!”

Par uzvaru rītdien cīnīsies arī VALMIERA GLASS VIA 2.līgas spēlētāji, kuriem 23.aprīlī, plkst. 15.00 1.kārtas spēle pret Riga United Vidzemes Olimpiskajā centrā. Savukārt VALMIERA GLASS VIA 1.līgas komanda laukumā dosies arī nākamajā nedēļā, kad spēli Vidzemes Olimpiskajā Centrā aizvadīs pret BFC Daugavpils.

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017