VALMIERA GLASS VIA gūst ceturto uzvaru! | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Nemateriālā kultūras mantojuma lietojumam veltītas grāmatas atvēršana
Notiks grāmatas “Nemateriālais kultūras mantojums pasākumos. Padomnieks pasākumu rīkotājiem” atvēršanas pasākums...
19.06.2017
Reģistrēšanās 2017./2018.akad.g. rudens semestrim
Informējam, ka jau šobrīd ir aktivizēta saite reģistrācijai 2017./2018.akadēmiskā gada rudens semestrim....
19.06.2017
ViA 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidumā atklās jauno grafisko zīmi
            Notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju gada noslēguma svētki – 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidums,...
16.06.2017
Vidzemes Augstskolas absolvente uzsāk dalību Iespējamā misijā
Sintija Kristīne Brence, kura šogad absolvē Vidzemes augstskolas studiju programmu “Pārvaldība un inovācijas”, uzsāks...
15.06.2017

VALMIERA GLASS VIA gūst ceturto uzvaru!

Ziņa pievienota - 08.05.2017

                Rēzeknes sporta centra stadionā, svētdien, 7.maijā norisinājās komanda.lv 1.līgas 4.kārtas spēle, kur savā starpā cīnījās VALMIERA GLASS VIA un Rēzeknes FA/BJSS un uzvaru ar rezultātu 4 – 0 guva Valmieras komanda.

                Spēle sākās ar vairākiem bīstamiem uzbrukumiem Rēzeknes komandas vārtu virzienā. VALMIERA GLASS VIA bija daudz reālu vārtu gūšanas iespēju līdz 22.minūtē pa labo malu izrāvās Mārtiņš Dubro atklājot spēles rezultātu (1 – 0). Ilgi nebija jāgaida līdz brīdim, kad rezultāts tika dubultots – precīzs Mārcis Ērglis panākot jau 2 – 0 VALMIERA GLASS VIA labā. Jāatzīmē, ka pirmā puslaika noslēgumā divas sarkanās kartītes izpelnījās mājinieku komandas spēlētāji – abiem divas dzeltenās šajā spēlē, kas rezultējās ar sarkano kartīti un savējo atstāšanu deviņu vīru sastāvā.

                Otrais puslaiks sākās VALMIERA GLASS VIA zīmē, kad jau puslaika otrajā minūtē precīzs bija Alvis Dubovs (3 – 0). Gūstot trīs vārtu pārsvaru, Valmieras komanda sāka spēlēt brīvāk, biežāk parādot savu individuālo meistarību, kā arī saspēlējoties ar īsām piespēlēm. Viena no šādām epizodēm rezultējās ar to, ka Madis Oskars Miķelsons guva pirmos vārtus šajā sezonā un ceturtos komandai šajā spēlē (4 – 0). Komandai bija vēl vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, bet tās netika realizētas. Spēles beigu svilpei skanot, rezultāts uz tablo vēstija 4 – 0 VALMIERA GLASS VIA labā.

Kā pēc spēles atzina VALMIERA GLASS VIA centra aizsargs Elmārs Sietinsons “Principiālā spēlē tika iegūta pārliecinoša uzvara. Mājinieku komandai kliboja disciplīna, kas atviegloja mūsu spēli un liedza pašiem cīnīties par punktiem. Ceram šo uzvaru sēriju turpināt jau sestdien, kad tiksimies pret FK Ogre!”

                Šobrīd VALMIERA GLASS VIA čempionātā ir vienīgā komanda, kas šajā sezonā nav zaudējusi punktus tādējādi nostiprinoties turnīra tabulas augšgalā. Nākamā spēle jau 13.maijā, kad J.Daliņa stadionā, plkst. 18.00 tiksies VALMIERA GLASS VIA ar FK Ogre.

 

Vārtu guvēji: M.Dubro (`22), M.Ērglis (`28), A.Dubovs (`48), M.Miķelsons (`68).	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017