VALMIERA GLASS VIA uzvar Preiļu BJSS | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Nemateriālā kultūras mantojuma lietojumam veltītas grāmatas atvēršana
Notiks grāmatas “Nemateriālais kultūras mantojums pasākumos. Padomnieks pasākumu rīkotājiem” atvēršanas pasākums...
19.06.2017
Reģistrēšanās 2017./2018.akad.g. rudens semestrim
Informējam, ka jau šobrīd ir aktivizēta saite reģistrācijai 2017./2018.akadēmiskā gada rudens semestrim....
19.06.2017
ViA 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidumā atklās jauno grafisko zīmi
            Notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju gada noslēguma svētki – 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidums,...
16.06.2017
Vidzemes Augstskolas absolvente uzsāk dalību Iespējamā misijā
Sintija Kristīne Brence, kura šogad absolvē Vidzemes augstskolas studiju programmu “Pārvaldība un inovācijas”, uzsāks...
15.06.2017

VALMIERA GLASS VIA uzvar Preiļu BJSS

Ziņa pievienota - 29.05.2017

J. Daliņa stadionā 28.maijā norisinājās VALMIERA GLASS VIA spēle pret Preiļu BJSS, kurā valmierieši guva pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 4 – 1.

            Pēdējās divas spēles pret FK Ogre un FK Progress/AFA Olaine valmieriešiem noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu, tāpēc futbolistiem vēlme uzvarēt šo spēli, tādējādi atgriežoties uz uzvaru takas, bija vēl lielāka. Pirmajā puslaikā, mājinieki parādīja, ka ir gatavi cīnīties, radot vairākus bīstamus uzbrukumus pretinieku aizsardzības zonā, un spēles astoņpadsmitajā minūtē Alvis Dubovs guva komandai pirmos vārtus. Taču Preiļu spēlētāji negrasījās padoties un jau pēc divām minūtēm izlīdzināja rezultātu. Tam sekoja vairāki bīstami uzbrukumi pie valmieriešu vārtiem. Spēles trīsdesmit ceturtajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Ulvis Bērziņš un jau pēc nepilnām četrām minūtēm U.Bērziņš guva jau trešos vārtus, pietuvinot komandu vēl tuvāk uzvarai. Pirmais puslaiks noslēdzas ar rezultātu 3 – 1.

            Arī šoreiz puslaika pārtraukumā līdzjutējiem bija iespēja piedalīties konkursā. Dalībnieku uzdevums bija apskriet līklocī apkārt konusiem ar ievietotu bumbu starp kājām un pēc tam raidīt bumbu vārtos. Kā jau visās stafetēs, arī šajā uzvarētājs bija tas, kurš izrādījās ātrāks.

            Otrajā puslaikā viesi izrādīja pretestību, izveidojot vairākus uzbrukumus pie mājinieku vārtiem, taču, kā vienmēr, pašaizliedzīgi vārtos nospēlēja Elvis Arnavs. Divas izcilas iespējas gūt vārtus bija Kristeram Lūsiņam un Raulam Bārbalim, tomēr pretinieku vārtusargs to nepieļāva. Pēdējos vārtus VALMIERA GLASS VIA labā guva Kristers Lūsiņš, un spēle beidzās ar rezultātu 4 – 1.

            Nākamā spēle jau nākamnedēļ, 3. jūnijā, izbraukumā Grobiņā pret tabulas līderiem Grobiņas SC, bet 10. jūnijā puišiem būs nepieciešams valmieriešu atbalsts, tiekoties mājas spēlē ar FK Auda!

 

Vārtus guva: Alvis Dubovs (18’), Ulvis Bērziņš (34’, 38’), Kristers Lūsiņš (83’)	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2018