„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” otrajā LBL2 finālā izlīdzina rezultātu sērijā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Nemateriālā kultūras mantojuma lietojumam veltītas grāmatas atvēršana
Notiks grāmatas “Nemateriālais kultūras mantojums pasākumos. Padomnieks pasākumu rīkotājiem” atvēršanas pasākums...
19.06.2017
Reģistrēšanās 2017./2018.akad.g. rudens semestrim
Informējam, ka jau šobrīd ir aktivizēta saite reģistrācijai 2017./2018.akadēmiskā gada rudens semestrim....
19.06.2017
ViA 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidumā atklās jauno grafisko zīmi
            Notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju gada noslēguma svētki – 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidums,...
16.06.2017
Vidzemes Augstskolas absolvente uzsāk dalību Iespējamā misijā
Sintija Kristīne Brence, kura šogad absolvē Vidzemes augstskolas studiju programmu “Pārvaldība un inovācijas”, uzsāks...
15.06.2017

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” otrajā LBL2 finālā izlīdzina rezultātu sērijā

Ziņa pievienota - 04.05.2017

 „”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” trešdien, 3. maijā, aizvadīja LBL2 otro fināla spēli pret „BK Jelgava/BJSS”. Iepriekšējā izbraukuma mačā valmierieši piekāpās pretiniekiem ar 10 punktu deficītu (77:87), taču šajā mājas spēlē komanda atspēlējās gūstot uzvaru (82:76). Šobrīd finālsērijā rezultāts sērijā līdz trīs uzvarām ir 1:1.

            Spēles rezultātu atklāja jelgavnieki ar G. Justoviča rezultatīvo piespēli E. Krūmiņam. Ar rezultatīvu trīs punktu metienu atbildēja T. Kohanovs. Punktu pēc punkta, komandas cīnījās ar līdzīgi, līdz ar to vairākkārt mainījās spēles vadība. Pēc T. Kohanova rezultatīvās piespēles R. Ermansonam, valmierieši bija izcīnījuši divu punktu vadību, taču ceturtdaļas beigās, viesi sekmīgi realizēja metienus no trīs punktu līnijas un guva 5 punktu pārsvaru, ceturksni noslēdzot ar 18:23.

            Otrajā ceturtdaļā K. Dubults ar precīzu metienu lēcienā panāca neizšķirtu (23:23), taču „BK Jelgava/BJSS” precīzie metieni gan no tuvas, gan tālas distances pārvērtās 7 punktu pārsvarā, kuru komanda turpināja palielināt. Rezultāta starpību sadeldēja E. Ivanova sekmīgie trīs punktu metieni, kurus spēlētājs realizēja divas reizes pēc kārtas. Šie punktu guvumi ļāva komandai panākt atkārtotu neizšķirtu ar 39:39, taču pēc O. Liepiņa soda metiena tablo puslaika nobeigumā ziņoja 39:40 par labu viesiem.

            Trešās ceturtdaļas sākuma jelgavnieki sekmīgi realizēja brīvos metienus, kā arī izprovicēja mājiniekus uz noteikumu pārkāpumiem, tādejādi valmierieši jau ceturkšņa sākumā sasniedza piezīmju normu. Tas netraucēja komandai piedzīt rezultāta starpību un pēc T. Kohanova trīs punktu metiena, kā arī rezultatīva soda metiena, gūt pārsvaru ar 53:50. Lai gan pretinieki nereti izspēlēja sarežģītas uzbrukuma kombinācijas, mājinieki sekmīgi noreaģēja un jau laicīgi neitralizēja līderus. Tas ļāva komandai gūt izrāvienu un pēc O. Grīnberga precīzā metiena no trīs punktu līnijas, tablo jau vēstīja par +8 ar 58:50. Lai gan pretinieki mēģināja atspēlēties, laukuma saimnieki noturēja pārsvaru un trešo ceturtdaļu noslēdza ar 63:56.

            Noslēdzošajā ceturtdaļā J. Atelbauera un E. Krūmiņa precīzie metieni no groza apkašas un sekmīgais trīs punktu metiens sadeldēja valmieriešu pārsvaru līdz 69:69. Spraigā cīņā, pēc T. Kohanova rezultatīvās divu punktu piespēles O. Grīnbergam, kā arī abu spēlētāju precīzajiem trīs punktu metieniem un J. Engera bumbas trieciena grozā no augšas, mājinieki guva pārsvaru un uzvaru, otro finālspēli noslēdzot ar 82:76.

            Jau piektdien, 5. maijā, komandas trešo reizi mērosies ar spēkiem, šoreiz Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola studenti dosies izbraukumā uz Jelgavu.

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” rezultatīvākais spēlētājs O. Grīnbergs par aizvadīto spēli: „Šajā spēlē bijām labāk sagatavojušies. Izbraukumā īsti nebijām noskaņojušies. Iespējams, ka nebijām pārliecināti par saviem spēkiem, bet šī bija tā spēle, kurā viss mainījās. Šoreiz, spēli iesākām sliktāk nekā izbraukumā. Bija dažādu kombināciju plāns, taču pirmās 15 minūtes, mēs nespējām to realizēt. Uz otro spēles pusi, jau tas sekmīgāk izdevās.”

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Grīnbergs 17+6ab, Ermansons 14+9ab, Dubults 13+12ab, Kohanovs 10+6ab+7rp, Ivanovs 8, Mihailovs 7, Apsītis 5, Vēveris 4, Engers 4, Eglītis, Riekstiņš

„BK Jelgava/BJSS”: Atelbauers 23+8ab, E. Krūmiņš 22+10ab, A. Justovičs 11, G. Justovičs 9+8rp, Bērziņš 6, K. Krūmiņš 3, Bitītis 1, Liepiņš 1, Roziņš, Gržibovskis, Satovskis

Informāciju sagatavoja:

Anžela Geļjanu	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017