"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pirmajā fināla spēlē piekāpjas jelgavniekiem | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Nemateriālā kultūras mantojuma lietojumam veltītas grāmatas atvēršana
Notiks grāmatas “Nemateriālais kultūras mantojums pasākumos. Padomnieks pasākumu rīkotājiem” atvēršanas pasākums...
19.06.2017
Reģistrēšanās 2017./2018.akad.g. rudens semestrim
Informējam, ka jau šobrīd ir aktivizēta saite reģistrācijai 2017./2018.akadēmiskā gada rudens semestrim....
19.06.2017
ViA 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidumā atklās jauno grafisko zīmi
            Notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju gada noslēguma svētki – 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidums,...
16.06.2017
Vidzemes Augstskolas absolvente uzsāk dalību Iespējamā misijā
Sintija Kristīne Brence, kura šogad absolvē Vidzemes augstskolas studiju programmu “Pārvaldība un inovācijas”, uzsāks...
15.06.2017

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pirmajā fināla spēlē piekāpjas jelgavniekiem

Ziņa pievienota - 29.04.2017

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ceturtdien, 27.aprīlī, aizvadīja pirmo LBL2 fināla spēli, kur iespēju cīnīties par pirmo vietu nosaka cīņa par trīs uzvarām. Komanda devās izbraukuma mačā pret "BK Jelgava/BJSS”. Uz laukuma satikās divas nepiekāpīgas komandas, kuras aizvadīja agresīvu un asu spēli. Pirmo mača puslaiku valmierieši noslēdza ar -5 (35:40), taču spēles izskaņā Vidzemes Augstskolasstudenti palika iedzinējos ar 10 punktu deficītu (77:87).
Pirmo spēles ceturtdaļu atklāja valmieriešu spēlētājs K.Dubults ar vienu soda metienu un diviem precīziem divu punktu guvumiem. Savukārt pretiniekiem punktu rēķinu atklāja G.Justoviča rezultatīvais divu punktu metiens. Pēc T.Kohanova precīzajiem trīs soda metieniem tablo jau ziņoja par 8:6, bet vadību ātri atguva laukuma saimnieki. Jelgavnieki veiksmīgi atspēlējās, nereti realizējot gan metienus no groza apakšas, gan no trīs punktu līnijas, taču Vidzemes Augstskolas studenti atpalika vien par pāris punktiem. Pēc K.Krūmiņa un J.Bērziņa rezultatīvajiem trīs punktiem pirmais ceturksnis noslēdzās par labu jelgavniekiem ar 15:22.
Otrās ceturtdaļas ievadā rezultāts bija iestrēdzis. Valmierieši devās uzbrukumā, taču laukuma saimnieki prasmīgi spēlēja aizsardzībā, neļaujot viesiem realizēt metienus no dažādām distancēm, līdz beidzot J.Engeram izdevās apspēlēt pretinieku aizsargus un gūt pirmos ceturkšņa punktus. Pēc tam V.Vēveris veica sekmīgu trīs punktu metienu, pietuvojoties līdz 4 punktiem ar 20:24. Arī turpinoties cīņai, V.Vēveris pēc veiksmīgas metienu realizācijas panāca viena punkta deficītu ar 27:28. Tomēr pēc K.Krūmiņa rezultatīvajiem trīs punktu guvumiem "BK Jelgava/ BJSS” atguva 4 punktu pārsvaru. Atspēlēties izdevās O.Grīnbergam, kurš realizēja divus trīs punktu metienus, taču, neskatoties uz to, pirmais puslaiks noslēdzās par labu saimniekiem ar 35:40.
Otrās spēles puslaika sākumu agresīvāk iesāka "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolisti, kas pretiniekus pārsteidza ar agresīviem uzbrukumiem. Vienā no cīņas epizodēm jelgavnieki brīvi ļāva izpildīt E.Ivanovam trīs punktu metienu, kas sadeldēja rezultāta starpību līdz 45:47, un pēc K.Dubulta metiena no groza apakšas valmierieši panāca neizšķirtu ar 51:51. Tomēr pēc tam komanda nedaudz izlaida spēles grožus, ļaujot pretiniekiem sekmīgi realizēt metienus gan no tuvas, gan tālas distances, atgūstot vadību ar +10 (54:64).
Noslēdzošajā ceturtdaļā komandas aizvadīja spraigu cīņu. Katrs uzbrukums un cīņa par atlēkušajām bumbām kļuva arvien asāki. Neviens negrasījās piekāpties, līdz ar to nereti starp spēlētājiem izcēlās dažādi asumi. K.Dubults un J.Bērziņš nespēja sadalīt bumbu, kā rezultātā abi spēlētāji saņēma diskvalifikācijas piezīmi.
Valmieriešiem šis bija smags zaudējums, jo līdz spēles beigām bija atlikušas vien 6 minūtes, un komanda palika bez pamatcentra. Lai gan vidzemnieki nereti pietuvojās jelgavniekiem, atpaliekot vien par pāris punktiem, uz ceturkšņa beigām mājinieki sekmīgi realizēja vairākus trīs punktu metienus, kā rezultātā "BK Jelgava/BJSS” noturēja savu pārsvaru ar 10 punktiem (77:87).
Atbildes spēli "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīs jau trešajā maijā, kad viesi būs "BK Jelgava/BJSS” basketbolisti. Mača sākums plkst.19:00 Valmieras 5.vidusskolā.

Informāciju sagatavoja:
Anžela Geļjanu	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017