Vidzemes Augstskolas studentu piedzīvojums Lietuvā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Nemateriālā kultūras mantojuma lietojumam veltītas grāmatas atvēršana
Notiks grāmatas “Nemateriālais kultūras mantojums pasākumos. Padomnieks pasākumu rīkotājiem” atvēršanas pasākums...
19.06.2017
Reģistrēšanās 2017./2018.akad.g. rudens semestrim
Informējam, ka jau šobrīd ir aktivizēta saite reģistrācijai 2017./2018.akadēmiskā gada rudens semestrim....
19.06.2017
ViA 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidumā atklās jauno grafisko zīmi
            Notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju gada noslēguma svētki – 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidums,...
16.06.2017
Vidzemes Augstskolas absolvente uzsāk dalību Iespējamā misijā
Sintija Kristīne Brence, kura šogad absolvē Vidzemes augstskolas studiju programmu “Pārvaldība un inovācijas”, uzsāks...
15.06.2017

Vidzemes Augstskolas studentu piedzīvojums Lietuvā

Ziņa pievienota - 23.05.2017

  

Vidzemes Augstskolas studiju programmas “Tūrisma organizācija un vadība” trešā kursa studenti 14.maijā devās pašu rīkotā ekskursijā uz Lietuvu. Ekskursija norisinājās piecas dienas un to laikā tika apskatītas vairākas Lietuvas pilsētas.

Tūrisma organizācijas un vadības studentiem ekskursija Lietuvā bija kā mācību prakse – reizē arī veids, kā sagatavoties turpmākās profesijas izaicinājumiem. Ekskursijas organizatoriskajos jautājumos un norisē piedalās arī Tallinas tehnoloģiju universitātes studenti un pasniedzējs Kalev Kadak, kā arī Vidzemes Augstskolas pasniedzējs Gatis Kampernovs. Braucienu iemūžināt gan fotogrāfijās, gan video līdzi devās programmas “Mediju studijas un žurnālistika” studentes Beāte Putniņa un Arina Galimžanova.

Studenti guvuši patīkamus iespaidus jau pirmo divu dienu gaitā. Svētdien apmeklēts atpūtas komplekss “Labirinti”, kurā norisinājās arī vairāki saliedēšanās pasākumi, viens no Lietuvas populārākajiem apskates objektiem – “Krusta kalns”,kā arī aplūkotas Šauļu pilsētas ievērojamās vietas. Pirmās dienas ekskursiju vadīja  Zane Krūmiņa, Viktorija Juraša, Alise Lubiņa Reinis Pastars un Krista Gailuma. Pirmdienā studenti piedalījās konfekšu gatavošanas procesā Šauļu šokolādes muzejā “Rūta”, kas ir nesen atvērts vecākās Lietuvas saldumu fabrikas muzejs. Pēc tam sekoja Eiropas lielākā Japāņu dārza apmeklējums un nākamās pilsētas – Klaipēdas vecpilsētas apskate. Gidu lomās šajā dienā bija Sindija Apine, Linda Behmane, Mairita Eglīte, kā arī Dita Sala, Kristīne Grīnberga, Austris Pāvuliņš, Karina Kaļonova un Sindija Jaunzema. Tika apskatītas arī citas Lietuvas pilsētas – Nida, Palanga, Kauņa. Tiks apskatītas Nidas piejūras kāpas, Raganu kalns un citas vietas. Ekskursija norisinājās līdz 18. maijam.

Informāciju sagatavoja:

Beāte Putniņa

Studiju programmas "Mediju studijas un žurnālistika" studente.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017