Absolventu datubāze | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 

Absolventu datubāze

Vidzemes Augstskolas absolventu datubāze
Alumni.va.lv

ViA absolventu datubāze ļauj atrast bijušos studiju biedrus un draugus pēc dažādiem atlases kritērijiem (Vārds, uzvārds, dzīvesvieta, nodarbošanās u.c.), tos ierakstot meklētājā „Meklēt absolventu”. Ja absolvents būs to atļāvis, Tu varēsi uzzināt viņa aktuālo kontaktinformāciju un nodarbošanos.

Ņem vērā! Datubāzē ievadītā informācija (kontakti, darbavieta u.c.), ja absolvents nav ļāvis pieeju, ir redzama tikai sistēmas administratoram un pašam profila īpašniekam.

Datubāze ir pieejama ikvienam ViA absolventam un tai iespējams piekļūt, izmantojot savu studiju laiku e-pasta lietotājvārdu un paroli. Ja savus datus neatceraties vai sistēma Tevi neatpazīst kā absolventu, lūdzu, raksti ViA IT pakalpojumu centram uz e-pastu datori@va.lv. E-pastā lūgums norādiet savu kontakttālruni.

ViA vienmēr interesē absolventu viedoklis, tāpēc, ja datubāzē saskati kādus būtiskus trūkumus vai iespēju to papildināt ar citām funkcijām, raksti uz datori@va.lv. Būsim priecīgi par Tavu ieguldījumu datubāzes pilnveidošanā.

Laiks atjaunot savu profilu – alumni.va.lv
 


 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017