Dienesta viesnīcas | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 

Dienesta viesnīcas

Vidzemes Augstskolas studentiem ir iespēja dzīvot trīs dienesta viesnīcu ēkās. Zvejnieku ielā 13 un Ausekļa ielā 25a, kur studenti dzīvo labiekārtotos divistabu dzīvokļa tipa numuriņos pa diviem vienā istabā un kur katrā dzīvoklī ir sanitārais mezgls. Stacijas ielā 22 dzīvošana studentiem ir organizēta pa trim istabiņā ar tualeti un dušu, kas ir kopēja stāva iemītniekiem.

Par kārtību dienesta viesnīcās rūpējas studenti – koplietošanas virtuves un savas istabiņas jāuzkopj pašiem. Komandantes seko līdz, vai šīs prasības tiek ievērotas.

Kā un kad maksāt par dienesta viesnīcām?

Par dienesta viesnīcu jāsamaksā ar pārskaitījumu līdz pašreizējā mēneša 25.datumam par nākošo mēnesi. Norēķinu rekvizītus meklē šeit
Maksa par vietu dienesta viesnīcā redzama šeit

Ņemot vērā Valsts Kases prasības, veicot maksājumus par dienesta viesnīcu, maksājuma mērķis (informācija saņēmējam) jāraksta pēc parauga:
21382, Vārds, Uzvārds, personas kods, par dienesta viesnīcu, mēnesis, par kuru maksā

NB! pirms koda neraksti nekāda veida burtus vai simbolus, pretējā gadījumā sistēma tos nespēj atpazīt!

Vai dienesta viesnīca vasarā būs jāatbrīvo?

Ja vasaras brīvlaikā strādāsi vai praktizēsies Valmieras apkārtnē un dzīves vieta dienesta viesnīcās būs nepieciešama, to varēsi saglabāt. Tiesa gan, ja dzīvo kopmītnē Ausekļa ielā, vasaras laikā būs jāpārvācas uz Zvejnieku ielas dienesta viesnīcu.

Ja dienesta viesnīcā vieta vajadzīga arī nākamajā studiju gadā

Pirms aizbrauc vasaras brīvlaikā, atrādi istabiņu, atdod atslēgas attiecīgās dienesta viesnīcas komandantei, paraksti apgaitas lapu un neaizmirsti uzrakstīt iesniegumu, adresētu saimniecības pārvaldniecei Ivetai Grīnbergai, par to, ka vēlies savu istabiņu saglabāt arī nākamajā gadā (norādi arī savu vēlamo istabas biedru). Tāpat neaizmirsti līdz 15.jūlijam nokārtot visus īres parādus, ja tādi ir.

Komandantes:
Ausekļa ielā 25a Mudīte Tumena 26463367
Zvejnieku ielā 13 Mudīte Tumena 26463367
Stacijas ielā 22 Tamāra Kalniņa 26385024


 
Vidzemes Augstskola © 2006-2018