DVD filmu kolekcija un citi audiovizuālie materiāli | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 

DVD filmu kolekcija un citi audiovizuālie materiāli

DVD filmu kolekcija un citi audiovizuālie materiāli

Valmieras integrētās bibliotēkas kolekcijā :

  • Latviešu spēlfilmas
  • Ārzemju spēlfilmas
  • Dokumentālās un populārzinātniskās filmas
  • Animācijas un multiplikācijas filmas visai ģimenei
  • Klausāmgrāmatas mazajiem

Noteikumi:

Vienā reizē var ņemt līdz 5 diskiem
Izmantošanas termiņš - 3 dienas

Audiovizuālo dokumentu kolekcija Pieaugušo apkalpošanas nodaļā (saraksts tiek regulāri atjaunots un papildināts)

Filmas var meklēt, pasūtīt un rezervēt bibliotēkas elektroniskajā katalogā!

Latvijas filmas

Bez maksas Latvijas filmas iespējams noskatīties portālā www.filmas.lv tikai pie pašvaldību publisko bibliotēku datoriem, un šādu iespēju nodrošina publisko bibliotēku attīstības projekta "Trešais tēva dēls" laikā izveidotais bibliotēku iekšējais tīkls Valsts vienotajā bibliotēku informācijas sistēmā.

Patlaban 874 Latvijas bibliotēkās 4000 ekrānos ir iespējams noskatīties 70 Latvijas filmas - 14 spēlfilmas, 28 dokumentālās un 28 animācijas filmas. Filmas, kuras jau šobrīd ir iespējamas noskatīties bez maksas, ir atlasītas pēc noteiktiem kritērijiem - ikviena no šajā portālā noskatāmajām filmām savulaik tikusi apbalvota vai nominēta kādai balvai nacionālajā filmu festivālā "Lielais Kristaps".

Filmu krājums ar laiku tiks papildināts, lai sasniegtu vēlamo mērķi, lai pēc gadiem viss Latvijas filmu krājums būtu pieejams bibliotēku apmeklētājiem.Filmu pieejamība bibliotēkās tiek īstenota, balstoties uz publiskā patapinājuma principiem saskaņā ar Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūras/Latvijas Autoru apvienības (AKKA/LAA) prasībām.

CD un DVD kolekcija par dažādām tēmām

Bibliotēkā Jūs varat atrast daudz noderīgu CD un DVD disku par dažādām tēmām, piemēram, „Iepazīsti izglītības un darba pasauli”,„ Prasme runāt publiski”, „Angļu valodas pašmācība”u.c.

Tematiskie CD un DVD atrodas bibliotēkas 2.stāvā. Vairāk informācijas par to, kā sameklēt Jūs interesējošos diskus, var saņemt pie bibliotekāra-konsultanta.

 Iepazīties ar tematiskajiem diskiem jūs varat šeit.

 


 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017