Esiet sveicināti Vidzemes Augstskolā! | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 

Esiet sveicināti Vidzemes Augstskolā!

Ir sācies kārtējais studiju gads, un ir patiess prieks sveikt jūs, pievienojoties mūsu studentu saimei! Pieņemot atbildīgo, bet noteikti pareizo lēmumu uzsākt studijas, jūs vienlaikus esat skaidri apliecinājuši, ka vēlaties būt starp tiem, kas nevis pasīvi vēros notikumus no malas, bet aktīvi iesaistīsies procesos.

Visai grūti, pat gandrīz neiespējami ir prognozēt, kādas zināšanas un prasmes jums būs nepieciešamas pēc pieciem un vairāk gadiem. Tehnoloģiju attīstības temps kļūst arvien straujāks, tāpat strauji un neprognozējami mainās ģeopolitiskā situācija pasaulē. Studējot augstskolā, jūsu galvenie uzdevumi būs ne tikai iegūt jaunas zināšanas un prasmes, bet arī kļūt par patstāvīgām un radošām personībām. Par sabiedrības locekļiem, kas patstāvīgi spēj novērtēt situāciju, iegūt jaunas zināšanas un pieņemt būtiskus lēmumus. Mēs esam uz praktiskiem risinājumiem orientēta augstskola un uzskatām, ka pēc vārdiem ir jāseko arī darbiem. Vidzemes Augstskola tiek veidota kā platforma tiem, kas grib realizēt savus sapņus un ieceres, tiem, kas neatkarīgi no vecuma grib iegūt jaunas zināšanas, tiem, kas grib veikt zinātniskus pētījumus un realizēt praktiskas idejas, kā arī tiem, kas ar savām zināšanām grib padalīties. Tā ir vieta, kur jūs varat atrast sev līdzīgi domājošus cilvēkus. Taču, lai mūsu piedāvājumu izmantotu, jums būs jābūt aktīviem, jāseko līdzi informācijai un cītīgi jāstrādā.

Saviem studentiem mēs cenšamies ieaudzināt vērtības, kas mums pašiem ir svarīgas. Vēlamies, lai Latvija ir valsts, kurā ir izglītota, kulturāla un pārtikusi sabiedrība. Vienā vārdā sakot – zināšanu sabiedrība. Mēs esam tie, kam šī sabiedrība nākotnē kopīgiem spēkiem būs jāveido, un jūsu atbalsts mums būs ļoti nepieciešams.

Lai jums radošiem panākumiem bagāti turpmākie gadi! 
 

ViA rektors Dr.hist. Gatis Krūmiņš


 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017