ViA rallijs | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 

ViA rallijs

ViA rallijs ir kolektīvs Vidzemes Augstskolas studentu, viesstudentu, pasniedzēju, administrācijas un draugu nolaidiens pa kādu no Latvijas upēm vai pārgājiens ar interesantu maršutu.
 
Pasākumā ietilpst arī citas aktivitātes (sacensības, titulu dāvināšana, iešana ekskursijās uz piekrastes apskates objektiem, "plostošana", kašķa uzsākšana u.tt.)
 
Pirmo Vidzemes Augstskolas laivu ralliju 2000.gadā uzrīkoja rūdītais ģeogrāfs Ilgvars Ābols. Viņa uzaicinājuma atsaucās aptuveni 30 studentu, pārsvarā no pirmā kursa. Trīs dienās tika pievarēta Gauja posmā no Smiltenes-Valkas ceļa līdz Valmierai. Pasākums izvērtās tik labs, ka tad jau kļuva skaids - ViA rallijs kļūs par tradīciju.
 
Nākamajā gadā Ilgvars Ābols visus organizācijas darbus jau nodeva pašu studentu rokās. Tad jau savācās 65 aktīvisti un nobrauca pa Gauju no Valmieras līdz Līgatnei.

2002. gada pasākums jau bija krietni vērienīgāks - 95 dalībnieki, atbalstītāji gan finansiāli, gan materiāli, daži starpgadījumi un rezultātā pieveikta Salaca posmā no Mazsalacas līdz Mērniekiem.

Sīkāku informāciju (vēsturi, jaunumus, galerijas) meklē http://viarallijs.va.lv


 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017