Sports | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 

Sports

Visiem Vidzemes Augstskolas (ViA) studentiem ir iespēja nodarboties ar sportu Valmieras Pārgaujas pamatskolas sporta zālē. Tur studenti var spēlēt basketbolu un volejbolu gan lieliski papildinot un pilnveidojot jau iepriekš iegūtās iemaņas, gan vienkārši atpūšoties kopā ar citiem studentiem. Studenti ļoti aktīvi spēlē arī telpu futbolu. Telpu futbola treniņi notiek Vidzemes Olimpiskajā centrā un Valmieras Pārgaujas sākumskolas sporta zālē. Vidzemes olimpiskajā centrā notiek arī florbola treniņi. ViA studentiem ir iespēja spēlēt arī galda tenisu, novusu, šahu, dambreti, zolīti, kā arī nodarboties ar citiem sporta viediem, kuru inventārs ir pieejams kopmītnēs.

Savukārt, ja kādam ļoti patīk peldēt, tad to ViA pilna laika studenti var darīt katru dienu Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas peldbaseinā. Peldēšana ir par samaksu, bet ViA studentiem ir īpašas atlaides.

ViA pārstāvētās studentu komandas piedalās vairākās Latvijas sacensībās un turnīros - Latvijas augstskolu Universiādē, ziemas sporta un vieglatlētikas sacensībās, kā arī ViA jau vairākus gadus tiek pārstāvēta SELL studentu spēlēs. Vīriešu basketbola komanda šobrīd piedalās Valmieras pilsētas atklātajos čempionātos basketbolā. Augstskolas tradīcijas ir Sporta diena, kas katru gadu notiek 27. septembrī - ViA dzimšanas dienā. Tajā studenti sacenšas savā starpā, spēlējot dažādas sporta spēles un veicot citas sportiskas aktivitātes brīvā dabā.  Ir arī pavasara sporta dienas, kad dažādos sporta veidos sacenšas kopmītnes savā starpā.


 

 

 

 

 

 

 

 

Basketbola klubs "Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass"

Florbola klubs "FBK Valmiera/ViA"


 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017