Starptautiskā sadarbība | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 

Starptautiskā sadarbība

Vidzemes Augstskola (ViA) aktīvi iesaistās starptautiskos sadarbības tīklos un programmās. Sadarbībā ar partneriem Latvijā un ārvalstīs augstskola saviem studentiem nodrošina mūsdienīgu un konkurētspējīgu izglītību. 2015./2016. gadā 20% no augstskolas absolventiem ieguvuši starptautisku pieredzi ārvalstu studijās vai praksē.

ViA ir izveidojies plašs sadarbības augstskolu loks  Erasmus  programmā. ViA studenti regulāri dodas apmaiņas studijās uz dažādām Eiropas valstīm, kā arī izmanto  Er asmus prakšu iespējas, kas dod starptautisku pieredzi nozares uzņēmumos. Plašāka informācija par stipendiju iespējām izsludinātajiem konkursiem, pieteikšanās un atlases kārtību pieejama ViA studentiem Iekštīklā.

Studentiem tiek piedāvātas arī dažādas citas stipendijas studijām ārvalstīs. Populārākās no tām ir Nordplus, EEZ, Fulbraita, DAAD u.c. stipendijas.

Lai uzzinātu ko vairāk par piedāvātajām iespējām ārvalstīs, dodies uz ViA Starptautiskās sadarbības grupu Cēsu ielā 4, C-203 kabinetu vai raksti uz international@va.lv .   


 
Vidzemes Augstskola © 2006-2018