ViA Studenta anatomija | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 

ViA Studenta anatomija

Šī ir Tava iespēja vienu dienu kļūt par Vidzemes Augstskolas studentu!

Vidzemes Augstskolā (ViA) norisinās “ViA studenta anatomija”, kas ir iespēja ikvienam vidusskolēnam uz vienu dienu kļūt par Vidzemes Augstskolas studentu, lai tuvāk iepazītos ar augstskolas dzīvi no iekšienes.

Pasākuma mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar viņiem interesējošām studiju programmām un studiju procesu augstskolā. Vidusskolēnus ar studiju vidi iepazīstina „krustvecāki" – izvēlētās studiju programmas studenti, ar kuriem kopā skolēni apmeklē lekcijas, tiekas ar docētājiem, viesojas studentu kopmītnēs, kā arī iepazīst daudzus citus studentu dzīves aspektus, izdzīvojot vienu dienu ViA studenta “ādā”.

2016. gada “ViA Studenta anatomijas” dalībniece Samanta Priedīte atzina: "Studentu anatomiju dod iespēju vidusskolēniem iepazīties ar Vidzemes Augstskolu un uz vienu dienu kļūt par ViA studentu. Man ļoti patika šī diena, jo man bija lieliska krustmāte - Agnese Straume, viņa atbildēja uz visiem maniem jautājumiem un izrādīja augstskolu. Domāju, ja nebūtu bijusi šāda iespēja iepazīt augstskolu un tās vidi, tad nekļūtu par ViA studenti!"

Seko līdzi anatomija.va.lv!

Uzzini, kā veicās iepriekšējā gada ViA Studenta anatomijas dalībniekiem (klikšķini uz attēla):

Ja rodas kādi jautājumi, zvani 28698121 vai raksti uz elina.sokolova@va.lv.

 


 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017