Teātris | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 

Teātris

Vidzemes Augstskolas studentu improvizācijas teātris ViAGars ir īstā vieta ikvienam, kurš vēlas ne tikai skatīties, bet arī pats grib mesties iekšā improvizācijas piedzīvojumā.

Improvizācijas teātris ir skatuves žanrs, kurā netiek izmantots iepriekš sarakstīts materiāls, visas darbības un dialogi rodas reālajā laikā un vietā. Bez improvizācijas mēs vismaz reizi gadā uzvedam arī kādu lugu, izklaidējam cilvēkus dažādos pasākumos, uzstājamies ar improvizācijas vakariem pilsētā, piedalāmies Jelgavas studentu dienās un RTU teātra dienās, kā arī veidojam un apmeklējam teātra sporta turnīrus.

Tiekamies katru trešdienas vakaru 20:00 Ausekļa ielas kopmītņu pirmā stāva zālītē.

Jaunos biedrus pieņemam vienmēr!

Seko līdzi jaunumiem mūsu blogā: http://viagars.blogspot.com/

Un neaizmirsti piesekot čivinātājā: https://twitter.com/garsofficial

"Lieliska iespēja attīstīt savas aktiermākslas iespējas tepat augstskolā, nodarboties ar teātru sportu lielisku, atraktīvu, atsaucīgu jauniešu pulkā.ViAGarā iegūtās prasmes noder arī mācībās, un tas pozitīvo emociju lādiņš, ko gūsti piedaloties ViAGarā, ir vienkārši nenovērtējams. Lielisks veids, kā padarīt dzīvi krāšņāku." /Jevgēnijs/

"Kā barības bloks, kas ikreiz uzlādē mehānismu darbībai ikdienas steigā. Pozitīvisma, atraktīvisma un veinkārši jauki pavadīta laika darbnīca."
/Marija/"

Kontakti: viagars[at]va.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017